МАРТИ ВАСИЛЕВ КАТО МЛАДШИ ИНЖЕНЕР В ЦЕНТЪР ЗА УПРАВЛЕНИЕ НА МРЕЖАТА (NOC)

Стъпките, които предприехте, за да се реализирате в професионален план?

Казвам се Марти Василев. По план трябва да завърша през 2021 г, специалност Телекомуникации. В момента работя в Технически отдел на Нетера като Младши инженер в Център за управление на мрежата (NOC) .

Макар и малко изненадващо, всъщност бяха доста последователни. Първа стъпка беше „Национална професионална гимназия по компютърни технологии и системи – гр.Правец“. След това започнах да уча в Технически университет – София. Третата стъпка беше записване на Сиско Академия.

Типичните предизвикателства в областта, в която работите?

Работната обстановка в Нетера те предизвиква да мислиш извън стандартите и определено ти позволява да развиеш аналитичното си мислене.

Вашите бъдещи цели в професионален план?

Развитие, сертифициране, удоволствие.

Какво научихте от досегашния си опит?

Ако се вземеш твърде насериозно, лодката потъва.

Какъв съвет бихте дали на студентите, които са в самото начало на тяхната професионална кариера?

Правете това, което обичате!