ТЪРЖЕСТВЕНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО СЛУЧАЙ ВРЪЧВАНЕ НА ДИПЛОМИТЕ НА ЗАВЪРШИЛИТЕ ФАГИОПМ ПРЕЗ 2018 Г.

Тържествена церемония по случай връчване на дипломите на завършилите ФАГИОПМ, бакалаври и магистри през 2018 г. се проведе на 29.11.2018 год.

В присъствието на официални гости и представители на бизнеса, сред роднини и приятели младите инженери получиха дипломите си.

Всички завършващи бяха поканени да се присъединят към Алумни мрежата на ТУ-София.

По време на церемонията от възпитаниците се произнесе групово Галилеевата клетва.

С произнасянето на клетвата целим да се постигне принадлежност към институцията – Технически университет – София, целим възпитание към Алумни култура. Култура, която да вдъхновява, да разпалва,

да сътрудничи и да интегрира множество гледни точки и градивен диалог за да стимулира растежа, креативността и иновациите в университета.

На 30.11.2018, от 18:30 часа, в зала “В парка“ (НДК), пл. България 1, ще се състои традиционната среща на абсолвентите от всички випуски на ФаГИОПМ.