Студент на годината в категория "Технически науки" е Стилияна Бакалова от ТУ-София - филиал Пловдив

На 16-и декември на годишната церемония по връчване на наградите "Студент на годината" "Сенсата Техноложис България" връчи награда на студент на годината в категория "Технически науки" - Стилияна Бакалова. Антон Мартинов, инженеринг мениджър на отдел "Сензори за налягане" и член на журито, награди победителя в категорията със символични корпоративни подаръци и предложение за стаж в компанията. Стилияна е студент в "Технически университет София" - филиал Пловдив в специалност "Авиационна техника и технологии". "Особено щастлив съм да бъда тук, тъй като вярвам, че тук сред нас са именно хората, чиито знания, умения и идеи ще направят утрешния ни ден по-добър, по-хубав и по-успешен.", каза Антон Мартинов. На добър час на Стилияна и всички талантливи млади хора, които бяха номинирани и наградени в конкурса!